Portiekflat Talingweg 62 C2 Apeldoorn

Talingweg 62 C2, 7331 GP Apeldoorn

43 m² Bouwjaar 1960 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Talingweg 62 C2 is een portiekflat in Apeldoorn, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
43 m²
Inhoud
143 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Talingweg 62 C2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Talingweg 62 C2

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4985 Inwoners
2545 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2563 Woningvoorraad
€274.000 Gem. woningwaarde Vogelkwartier
41% Koopwoningen
6.464 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Talingweg 62 C2

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Talingweg 62 C2

Wat is de geschatte woningwaarde van Talingweg 62 C2?

De prijsindicatie voor Talingweg 62 C2 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelkwartier is €274.000. Dat komt neer op circa €6.372 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Talingweg 62 C2 zich tot de wijk Vogelkwartier?

Talingweg 62 C2 is een portiekflat van 43 m² in de wijk Vogelkwartier. De buurt telt 2.563 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.464 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Talingweg 62 C2?

Talingweg 62 C2 is een portiekflat in Vogelkwartier, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Talingweg 62 C2 vergeleken met de buurt?

Talingweg 62 C2 heeft 43 m² woonoppervlakte en 143 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Vogelkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Talingweg 62 C2 en wat betekent dat?

Talingweg 62 C2 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Talingweg 62 C2?

Talingweg 62 C2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Vogelkwartier?

De wijk Vogelkwartier in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelkwartier?

Vanuit Talingweg 62 C2 in Vogelkwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.8 km.