Streetview Reigersweg 88 Apeldoorn

Reigersweg 88, 7331 DR Apeldoorn

134 m² Bouwjaar 1910 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Reigersweg 88 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 365 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
365 m²
Inhoud
481 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Reigersweg 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reigersweg 88

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4985 Inwoners
2545 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2563 Woningvoorraad
€274.000 Gem. woningwaarde Vogelkwartier
41% Koopwoningen
6.464 Inwoners per km²

Locatie van Reigersweg 88

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Reigersweg 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Reigersweg 88?

De prijsindicatie voor Reigersweg 88 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelkwartier is €274.000. Dat komt neer op circa €2.045 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reigersweg 88 zich tot de wijk Vogelkwartier?

Reigersweg 88 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Vogelkwartier. De buurt telt 2.563 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.464 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reigersweg 88?

Reigersweg 88 is een woonhuis in Vogelkwartier, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Reigersweg 88 vergeleken met de buurt?

Reigersweg 88 heeft 134 m² woonoppervlakte en 481 m³ inhoud. Het perceel is 365 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Vogelkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reigersweg 88 en wat betekent dat?

Reigersweg 88 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-04-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reigersweg 88?

Reigersweg 88 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vogelkwartier?

De wijk Vogelkwartier in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelkwartier?

Vanuit Reigersweg 88 in Vogelkwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.8 km.