Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning 1e Wormenseweg 38 A Apeldoorn

1e Wormenseweg 38 A, 7331 DG Apeldoorn

149 m² Bouwjaar 2024 4 kamers 3 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

1e Wormenseweg 38 A is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 300 m² en 4 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Nieuwbouw
Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
535 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor 1e Wormenseweg 38 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 1e Wormenseweg 38 A

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3440 Inwoners
1725 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1677 Woningvoorraad
€330.000 Gem. woningwaarde Brummelhof
63% Koopwoningen
4.490 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 1e Wormenseweg 38 A

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over 1e Wormenseweg 38 A

Wat is de geschatte woningwaarde van 1e Wormenseweg 38 A?

De prijsindicatie voor 1e Wormenseweg 38 A ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Brummelhof is €330.000. Dat komt neer op circa €2.215 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 1e Wormenseweg 38 A zich tot de wijk Brummelhof?

1e Wormenseweg 38 A is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 149 m² in de wijk Brummelhof. De buurt telt 1.677 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.490 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 1e Wormenseweg 38 A?

1e Wormenseweg 38 A is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Brummelhof, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is 1e Wormenseweg 38 A vergeleken met de buurt?

1e Wormenseweg 38 A heeft 149 m² woonoppervlakte en 535 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Brummelhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 1e Wormenseweg 38 A en wat betekent dat?

1e Wormenseweg 38 A heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van 1e Wormenseweg 38 A?

1e Wormenseweg 38 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Brummelhof?

De wijk Brummelhof in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brummelhof?

Vanuit 1e Wormenseweg 38 A in Brummelhof bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 3.2 km.