Streetview Gijsbrechtgaarde 222 Apeldoorn

Gijsbrechtgaarde 222, 7329 CC Apeldoorn

116 m² Bouwjaar 1985 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Gijsbrechtgaarde 222 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 155 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gijsbrechtgaarde 222

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gijsbrechtgaarde 222

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
100.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2750 Inwoners
1355 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1527 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Matengaarde
28% Koopwoningen
3.167 Inwoners per km²

Locatie van Gijsbrechtgaarde 222

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Gijsbrechtgaarde 222

Wat is de geschatte woningwaarde van Gijsbrechtgaarde 222?

De prijsindicatie voor Gijsbrechtgaarde 222 ligt rond €190.000 tot €215.000. De gemiddelde woningwaarde in Matengaarde is €281.000. Dat komt neer op circa €2.422 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gijsbrechtgaarde 222 zich tot de wijk Matengaarde?

Gijsbrechtgaarde 222 is een woonhuis van 116 m² in de wijk Matengaarde. De buurt telt 1.527 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.167 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gijsbrechtgaarde 222?

Gijsbrechtgaarde 222 is een woonhuis in Matengaarde, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gijsbrechtgaarde 222 vergeleken met de buurt?

Gijsbrechtgaarde 222 heeft 116 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Matengaarde ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gijsbrechtgaarde 222 en wat betekent dat?

Gijsbrechtgaarde 222 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-12-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gijsbrechtgaarde 222?

Gijsbrechtgaarde 222 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Matengaarde?

De wijk Matengaarde in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matengaarde?

Vanuit Gijsbrechtgaarde 222 in Matengaarde bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.9 km.