Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Glazeniershorst 204 Apeldoorn

Glazeniershorst 204, 7328 TJ Apeldoorn

151 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Glazeniershorst 204 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 323 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
323 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Daktype
Lessenaardak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Glazeniershorst 204

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Glazeniershorst 204

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
128.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.9%
CO₂-emissie
21.8 kg/m²

Tuin
Ja (107.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2870 Inwoners
1330 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1338 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Matenhorst
59% Koopwoningen
6.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Glazeniershorst 204

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Glazeniershorst 204

Wat is de geschatte woningwaarde van Glazeniershorst 204?

De prijsindicatie voor Glazeniershorst 204 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Matenhorst is €267.000. Dat komt neer op circa €1.768 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Glazeniershorst 204 zich tot de wijk Matenhorst?

Glazeniershorst 204 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 151 m² in de wijk Matenhorst. De buurt telt 1.338 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Glazeniershorst 204?

Glazeniershorst 204 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Matenhorst, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Glazeniershorst 204 vergeleken met de buurt?

Glazeniershorst 204 heeft 151 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 323 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Matenhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Glazeniershorst 204 en wat betekent dat?

Glazeniershorst 204 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Glazeniershorst 204?

Glazeniershorst 204 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 107 m².

Hoe is de woningmarkt in Matenhorst?

De wijk Matenhorst in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matenhorst?

Vanuit Glazeniershorst 204 in Matenhorst bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3 km.