Eengezinswoning, tussenwoning Hoveniersdreef 303 Apeldoorn

Hoveniersdreef 303, 7328 KJ Apeldoorn

115 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Hoveniersdreef 303 is een eengezinswoning, tussenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 131 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €270.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
406 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hoveniersdreef 303

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoveniersdreef 303

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
106.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.7%
CO₂-emissie
24.08 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4200 Inwoners
1980 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1946 Woningvoorraad
€270.000 Gem. woningwaarde Matendreef
58% Koopwoningen
6.157 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoveniersdreef 303

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Hoveniersdreef 303

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoveniersdreef 303?

De prijsindicatie voor Hoveniersdreef 303 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Matendreef is €270.000. Dat komt neer op circa €2.348 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoveniersdreef 303 zich tot de wijk Matendreef?

Hoveniersdreef 303 is een eengezinswoning, tussenwoning van 115 m² in de wijk Matendreef. De buurt telt 1.946 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.157 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoveniersdreef 303?

Hoveniersdreef 303 is een eengezinswoning, tussenwoning in Matendreef, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hoveniersdreef 303 vergeleken met de buurt?

Hoveniersdreef 303 heeft 115 m² woonoppervlakte en 406 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Matendreef ligt de gemiddelde woningwaarde op €270.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoveniersdreef 303 en wat betekent dat?

Hoveniersdreef 303 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoveniersdreef 303?

Hoveniersdreef 303 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Matendreef?

De wijk Matendreef in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €270.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matendreef?

Vanuit Hoveniersdreef 303 in Matendreef bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.2 km.