Tussenwoning Heelmeestersdreef 103 Apeldoorn

Heelmeestersdreef 103, 7328 KA Apeldoorn

110 m² Bouwjaar 1978 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Heelmeestersdreef 103 is een tussenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €270.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
378 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Heelmeestersdreef 103

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heelmeestersdreef 103

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
111.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.7%
CO₂-emissie
22.44 kg/m²

Tuin
Ja (60.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4200 Inwoners
1980 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1946 Woningvoorraad
€270.000 Gem. woningwaarde Matendreef
58% Koopwoningen
6.157 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heelmeestersdreef 103

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Heelmeestersdreef 103

Wat is de geschatte woningwaarde van Heelmeestersdreef 103?

De prijsindicatie voor Heelmeestersdreef 103 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Matendreef is €270.000. Dat komt neer op circa €2.455 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heelmeestersdreef 103 zich tot de wijk Matendreef?

Heelmeestersdreef 103 is een tussenwoning van 110 m² in de wijk Matendreef. De buurt telt 1.946 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.157 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heelmeestersdreef 103?

Heelmeestersdreef 103 is een tussenwoning in Matendreef, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Heelmeestersdreef 103 vergeleken met de buurt?

Heelmeestersdreef 103 heeft 110 m² woonoppervlakte en 378 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Matendreef ligt de gemiddelde woningwaarde op €270.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heelmeestersdreef 103 en wat betekent dat?

Heelmeestersdreef 103 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heelmeestersdreef 103?

Heelmeestersdreef 103 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Matendreef?

De wijk Matendreef in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €270.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matendreef?

Vanuit Heelmeestersdreef 103 in Matendreef bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.2 km.