Tussenwoning Muldersdreef 133 Apeldoorn

Muldersdreef 133, 7328 EB Apeldoorn

92 m² Bouwjaar 1973 4 kamers 3 slaapkamers Label A++

Muldersdreef 133 is een tussenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 133 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €270.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Muldersdreef 133

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Muldersdreef 133

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
107.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
53.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
71.1%
CO₂-emissie
12.54 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Elektrische verwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4200 Inwoners
1980 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1946 Woningvoorraad
€270.000 Gem. woningwaarde Matendreef
58% Koopwoningen
6.157 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Muldersdreef 133

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Muldersdreef 133

Wat is de geschatte woningwaarde van Muldersdreef 133?

De prijsindicatie voor Muldersdreef 133 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Matendreef is €270.000. Dat komt neer op circa €2.935 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Muldersdreef 133 zich tot de wijk Matendreef?

Muldersdreef 133 is een tussenwoning van 92 m² in de wijk Matendreef. De buurt telt 1.946 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.157 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Muldersdreef 133?

Muldersdreef 133 is een tussenwoning in Matendreef, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Muldersdreef 133 vergeleken met de buurt?

Muldersdreef 133 heeft 92 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Matendreef ligt de gemiddelde woningwaarde op €270.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Muldersdreef 133 en wat betekent dat?

Muldersdreef 133 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-07-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Muldersdreef 133?

Muldersdreef 133 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Matendreef?

De wijk Matendreef in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €270.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matendreef?

Vanuit Muldersdreef 133 in Matendreef bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.2 km.