Eindwoning Kooikersdreef 321 Apeldoorn

Kooikersdreef 321, 7328 BJ Apeldoorn

142 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Kooikersdreef 321 is een eindwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 175 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €270.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
504 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kooikersdreef 321

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kooikersdreef 321

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
137.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4200 Inwoners
1980 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1946 Woningvoorraad
€270.000 Gem. woningwaarde Matendreef
58% Koopwoningen
6.157 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kooikersdreef 321

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Kooikersdreef 321

Wat is de geschatte woningwaarde van Kooikersdreef 321?

De prijsindicatie voor Kooikersdreef 321 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Matendreef is €270.000. Dat komt neer op circa €1.901 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kooikersdreef 321 zich tot de wijk Matendreef?

Kooikersdreef 321 is een eindwoning van 142 m² in de wijk Matendreef. De buurt telt 1.946 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.157 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kooikersdreef 321?

Kooikersdreef 321 is een eindwoning in Matendreef, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kooikersdreef 321 vergeleken met de buurt?

Kooikersdreef 321 heeft 142 m² woonoppervlakte en 504 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Matendreef ligt de gemiddelde woningwaarde op €270.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kooikersdreef 321 en wat betekent dat?

Kooikersdreef 321 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-06-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kooikersdreef 321?

Kooikersdreef 321 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Matendreef?

De wijk Matendreef in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €270.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matendreef?

Vanuit Kooikersdreef 321 in Matendreef bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.2 km.