Tussenwoning Rietdekkersdreef 802 Apeldoorn

Rietdekkersdreef 802, 7328 AM Apeldoorn

127 m² Bouwjaar 1976 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Rietdekkersdreef 802 is een tussenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 167 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €270.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
167 m²
Inhoud
463 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rietdekkersdreef 802

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rietdekkersdreef 802

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
130.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4200 Inwoners
1980 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1946 Woningvoorraad
€270.000 Gem. woningwaarde Matendreef
58% Koopwoningen
6.157 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rietdekkersdreef 802

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Rietdekkersdreef 802

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietdekkersdreef 802?

De prijsindicatie voor Rietdekkersdreef 802 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Matendreef is €270.000. Dat komt neer op circa €2.126 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietdekkersdreef 802 zich tot de wijk Matendreef?

Rietdekkersdreef 802 is een tussenwoning van 127 m² in de wijk Matendreef. De buurt telt 1.946 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.157 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietdekkersdreef 802?

Rietdekkersdreef 802 is een tussenwoning in Matendreef, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rietdekkersdreef 802 vergeleken met de buurt?

Rietdekkersdreef 802 heeft 127 m² woonoppervlakte en 463 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Matendreef ligt de gemiddelde woningwaarde op €270.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rietdekkersdreef 802 en wat betekent dat?

Rietdekkersdreef 802 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-01-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rietdekkersdreef 802?

Rietdekkersdreef 802 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Matendreef?

De wijk Matendreef in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €270.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matendreef?

Vanuit Rietdekkersdreef 802 in Matendreef bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.2 km.