Streetview Boswachtersveld 524 Apeldoorn

Boswachtersveld 524, 7327 JX Apeldoorn

182 m² Bouwjaar 1979 7 kamers 4 slaapkamers Label APLUSPLUS

Boswachtersveld 524 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 192 m² en 7 kamers. Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
192 m²
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Boswachtersveld 524

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boswachtersveld 524

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUS

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

5635 Inwoners
2385 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2378 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Matenveld
65% Koopwoningen
4.995 Inwoners per km²

Locatie van Boswachtersveld 524

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Boswachtersveld 524

Wat is de geschatte woningwaarde van Boswachtersveld 524?

De prijsindicatie voor Boswachtersveld 524 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Matenveld is €306.000. Dat komt neer op circa €1.681 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boswachtersveld 524 zich tot de wijk Matenveld?

Boswachtersveld 524 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Matenveld. De buurt telt 2.378 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.995 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boswachtersveld 524?

Boswachtersveld 524 is een woonhuis in Matenveld, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Boswachtersveld 524 vergeleken met de buurt?

Boswachtersveld 524 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 192 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Matenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boswachtersveld 524 en wat betekent dat?

Boswachtersveld 524 heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Boswachtersveld 524?

Boswachtersveld 524 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Matenveld?

De wijk Matenveld in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matenveld?

Vanuit Boswachtersveld 524 in Matenveld bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.1 km.