Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Musketiersveld 220 Apeldoorn

Musketiersveld 220, 7327 GT Apeldoorn

122 m² Bouwjaar 1979 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Musketiersveld 220 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 214 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
214 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Musketiersveld 220

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Musketiersveld 220

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
110.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.05 kg/m²

Tuin
Ja (85.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

5635 Inwoners
2385 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2378 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Matenveld
65% Koopwoningen
4.995 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Musketiersveld 220

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Musketiersveld 220

Wat is de geschatte woningwaarde van Musketiersveld 220?

De prijsindicatie voor Musketiersveld 220 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Matenveld is €306.000. Dat komt neer op circa €2.508 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Musketiersveld 220 zich tot de wijk Matenveld?

Musketiersveld 220 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 122 m² in de wijk Matenveld. De buurt telt 2.378 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.995 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Musketiersveld 220?

Musketiersveld 220 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Matenveld, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Musketiersveld 220 vergeleken met de buurt?

Musketiersveld 220 heeft 122 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 214 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Matenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Musketiersveld 220 en wat betekent dat?

Musketiersveld 220 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-04-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Musketiersveld 220?

Musketiersveld 220 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 85 m².

Hoe is de woningmarkt in Matenveld?

De wijk Matenveld in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matenveld?

Vanuit Musketiersveld 220 in Matenveld bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.1 km.