Streetview Landdrostlaan 36 Apeldoorn

Landdrostlaan 36, 7327 GM Apeldoorn

239 m² Bouwjaar 1915 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Landdrostlaan 36 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 239 m², een perceel van 1574 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
239 m²
Perceeloppervlakte
1574 m²
Inhoud
780 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Landdrostlaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landdrostlaan 36

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
226.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.1%
CO₂-emissie
73.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

5635 Inwoners
2385 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2378 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Matenveld
65% Koopwoningen
4.995 Inwoners per km²

Locatie van Landdrostlaan 36

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Landdrostlaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Landdrostlaan 36?

De prijsindicatie voor Landdrostlaan 36 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Matenveld is €306.000. Dat komt neer op circa €1.280 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landdrostlaan 36 zich tot de wijk Matenveld?

Landdrostlaan 36 is een woonhuis van 239 m² in de wijk Matenveld. De buurt telt 2.378 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.995 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landdrostlaan 36?

Landdrostlaan 36 is een woonhuis in Matenveld, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Landdrostlaan 36 vergeleken met de buurt?

Landdrostlaan 36 heeft 239 m² woonoppervlakte en 780 m³ inhoud. Het perceel is 1574 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 60 m² per kamer. In Matenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landdrostlaan 36 en wat betekent dat?

Landdrostlaan 36 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 73.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Landdrostlaan 36?

Landdrostlaan 36 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Matenveld?

De wijk Matenveld in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matenveld?

Vanuit Landdrostlaan 36 in Matenveld bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.1 km.