Eengezinswoning, tussenwoning Poortersveld 816 Apeldoorn

Poortersveld 816, 7327 AT Apeldoorn

113 m² Bouwjaar 1975 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Poortersveld 816 is een eengezinswoning, tussenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 183 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
183 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Poortersveld 816

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Poortersveld 816

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
119.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.1%
CO₂-emissie
26.68 kg/m²

Tuin
Ja (57.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

5635 Inwoners
2385 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2378 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Matenveld
65% Koopwoningen
4.995 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Poortersveld 816

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Poortersveld 816

Wat is de geschatte woningwaarde van Poortersveld 816?

De prijsindicatie voor Poortersveld 816 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Matenveld is €306.000. Dat komt neer op circa €2.708 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Poortersveld 816 zich tot de wijk Matenveld?

Poortersveld 816 is een eengezinswoning, tussenwoning van 113 m² in de wijk Matenveld. De buurt telt 2.378 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.995 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Poortersveld 816?

Poortersveld 816 is een eengezinswoning, tussenwoning in Matenveld, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Poortersveld 816 vergeleken met de buurt?

Poortersveld 816 heeft 113 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 183 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Matenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Poortersveld 816 en wat betekent dat?

Poortersveld 816 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Poortersveld 816?

Poortersveld 816 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Matenveld?

De wijk Matenveld in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matenveld?

Vanuit Poortersveld 816 in Matenveld bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.1 km.