Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 186 m²
Trommelaarshoeve 134 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m² en een perceel van 186 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Trommelaarshoeve 134
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
1 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
5.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Matenhoeve is €321.000. Dat komt neer op circa €2.112 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTrommelaarshoeve 134 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Matenhoeve. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.795 inwoners per km².
Trommelaarshoeve 134 is een woonhuis in Matenhoeve, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Trommelaarshoeve 134 heeft 152 m² woonoppervlakte. Het perceel is 186 m². In Matenhoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Trommelaarshoeve 134 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.21 kg/jaar.
De wijk Matenhoeve in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Trommelaarshoeve 134 in Matenhoeve bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Trommelaarshoeve 134: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.7 km.