Tussenwoning Kapelmeestershoeve 120 Apeldoorn

Kapelmeestershoeve 120, 7326 VB Apeldoorn

113 m² Bouwjaar 1980 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Kapelmeestershoeve 120 is een tussenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 175 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
305 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kapelmeestershoeve 120

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kapelmeestershoeve 120

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.1%
CO₂-emissie
26.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4635 Inwoners
1935 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde Matenhoeve
73% Koopwoningen
3.795 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kapelmeestershoeve 120

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Kapelmeestershoeve 120

Wat is de geschatte woningwaarde van Kapelmeestershoeve 120?

De prijsindicatie voor Kapelmeestershoeve 120 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Matenhoeve is €321.000. Dat komt neer op circa €2.841 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kapelmeestershoeve 120 zich tot de wijk Matenhoeve?

Kapelmeestershoeve 120 is een tussenwoning van 113 m² in de wijk Matenhoeve. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.795 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kapelmeestershoeve 120?

Kapelmeestershoeve 120 is een tussenwoning in Matenhoeve, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kapelmeestershoeve 120 vergeleken met de buurt?

Kapelmeestershoeve 120 heeft 113 m² woonoppervlakte en 305 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Matenhoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kapelmeestershoeve 120 en wat betekent dat?

Kapelmeestershoeve 120 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-05-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kapelmeestershoeve 120?

Kapelmeestershoeve 120 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Matenhoeve?

De wijk Matenhoeve in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matenhoeve?

Vanuit Kapelmeestershoeve 120 in Matenhoeve bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.