Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 231 m²
- Perceeloppervlakte
- 648 m²
Beeldhouwershoeve 107 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m² en een perceel van 648 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beeldhouwershoeve 107
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
1 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
5.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Matenhoeve is €321.000. Dat komt neer op circa €1.390 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeeldhouwershoeve 107 is een woonhuis van 231 m² in de wijk Matenhoeve. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.795 inwoners per km².
Beeldhouwershoeve 107 is een woonhuis in Matenhoeve, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Beeldhouwershoeve 107 heeft 231 m² woonoppervlakte. Het perceel is 648 m². In Matenhoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Beeldhouwershoeve 107 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Matenhoeve in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Beeldhouwershoeve 107 in Matenhoeve bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beeldhouwershoeve 107: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.7 km.