Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 335 m²
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Klokkengietershoeve 111 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 335 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klokkengietershoeve 111
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
1 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
5.8 kmDe prijsindicatie voor Klokkengietershoeve 111 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Matenhoeve is €321.000. Dat komt neer op circa €1.783 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlokkengietershoeve 111 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Matenhoeve. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.795 inwoners per km².
Klokkengietershoeve 111 is een woonhuis in Matenhoeve, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Klokkengietershoeve 111 heeft 180 m² woonoppervlakte. Het perceel is 335 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Matenhoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Klokkengietershoeve 111 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Klokkengietershoeve 111 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Matenhoeve in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Klokkengietershoeve 111 in Matenhoeve bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Klokkengietershoeve 111: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.7 km.