Eengezinswoning, tussenwoning Bouwmeestershoeve 18 Apeldoorn

Bouwmeestershoeve 18, 7326 RM Apeldoorn

130 m² Bouwjaar 1980 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Bouwmeestershoeve 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 181 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
181 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bouwmeestershoeve 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bouwmeestershoeve 18

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (83.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4635 Inwoners
1935 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde Matenhoeve
73% Koopwoningen
3.795 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bouwmeestershoeve 18

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Bouwmeestershoeve 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Bouwmeestershoeve 18?

De prijsindicatie voor Bouwmeestershoeve 18 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Matenhoeve is €321.000. Dat komt neer op circa €2.469 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bouwmeestershoeve 18 zich tot de wijk Matenhoeve?

Bouwmeestershoeve 18 is een eengezinswoning, tussenwoning van 130 m² in de wijk Matenhoeve. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.795 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bouwmeestershoeve 18?

Bouwmeestershoeve 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Matenhoeve, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bouwmeestershoeve 18 vergeleken met de buurt?

Bouwmeestershoeve 18 heeft 130 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 181 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Matenhoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bouwmeestershoeve 18 en wat betekent dat?

Bouwmeestershoeve 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-07-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bouwmeestershoeve 18?

Bouwmeestershoeve 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 83 m².

Hoe is de woningmarkt in Matenhoeve?

De wijk Matenhoeve in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matenhoeve?

Vanuit Bouwmeestershoeve 18 in Matenhoeve bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.