Streetview Bronsgietersdonk 512 Apeldoorn

Bronsgietersdonk 512, 7326 JM Apeldoorn

200 m² Bouwjaar 1975 Label APLUS

Bronsgietersdonk 512 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m² en een perceel van 206 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
206 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bronsgietersdonk 512

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bronsgietersdonk 512

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

5080 Inwoners
2240 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2244 Woningvoorraad
€287.000 Gem. woningwaarde Matendonk
58% Koopwoningen
5.635 Inwoners per km²

Locatie van Bronsgietersdonk 512

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Bronsgietersdonk 512

Wat is de geschatte woningwaarde van Bronsgietersdonk 512?

De prijsindicatie voor Bronsgietersdonk 512 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Matendonk is €287.000. Dat komt neer op circa €1.435 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bronsgietersdonk 512 zich tot de wijk Matendonk?

Bronsgietersdonk 512 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Matendonk. De buurt telt 2.244 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.635 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bronsgietersdonk 512?

Bronsgietersdonk 512 is een woonhuis in Matendonk, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bronsgietersdonk 512 vergeleken met de buurt?

Bronsgietersdonk 512 heeft 200 m² woonoppervlakte. Het perceel is 206 m². In Matendonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bronsgietersdonk 512 en wat betekent dat?

Bronsgietersdonk 512 heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Matendonk?

De wijk Matendonk in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matendonk?

Vanuit Bronsgietersdonk 512 in Matendonk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Matendonk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bronsgietersdonk 512: ziekenhuis op 6.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2 km.