Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Koperslagersdonk 203 Apeldoorn

Koperslagersdonk 203, 7326 HS Apeldoorn

146 m² Bouwjaar 1988 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Koperslagersdonk 203 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 230 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Koperslagersdonk 203

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koperslagersdonk 203

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

5080 Inwoners
2240 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2244 Woningvoorraad
€287.000 Gem. woningwaarde Matendonk
58% Koopwoningen
5.635 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koperslagersdonk 203

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Koperslagersdonk 203

Wat is de geschatte woningwaarde van Koperslagersdonk 203?

De prijsindicatie voor Koperslagersdonk 203 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Matendonk is €287.000. Dat komt neer op circa €1.966 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koperslagersdonk 203 zich tot de wijk Matendonk?

Koperslagersdonk 203 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 146 m² in de wijk Matendonk. De buurt telt 2.244 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.635 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koperslagersdonk 203?

Koperslagersdonk 203 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Matendonk, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Koperslagersdonk 203 vergeleken met de buurt?

Koperslagersdonk 203 heeft 146 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Matendonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koperslagersdonk 203 en wat betekent dat?

Koperslagersdonk 203 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-08-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koperslagersdonk 203?

Koperslagersdonk 203 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Matendonk?

De wijk Matendonk in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matendonk?

Vanuit Koperslagersdonk 203 in Matendonk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.