Streetview Klingmakersdonk 483 Apeldoorn

Klingmakersdonk 483, 7326 GN Apeldoorn

57 m² Bouwjaar 1977 Label B

Klingmakersdonk 483 is een appartement in Apeldoorn, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
57 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Klingmakersdonk 483

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klingmakersdonk 483

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.2%
CO₂-emissie
34.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

5080 Inwoners
2240 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2244 Woningvoorraad
€287.000 Gem. woningwaarde Matendonk
58% Koopwoningen
5.635 Inwoners per km²

Locatie van Klingmakersdonk 483

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Klingmakersdonk 483

Wat is de geschatte woningwaarde van Klingmakersdonk 483?

De gemiddelde woningwaarde in Matendonk is €287.000. Dat komt neer op circa €5.035 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klingmakersdonk 483 zich tot de wijk Matendonk?

Klingmakersdonk 483 is een appartement van 57 m² in de wijk Matendonk. De buurt telt 2.244 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.635 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klingmakersdonk 483?

Klingmakersdonk 483 is een appartement in Matendonk, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Klingmakersdonk 483 vergeleken met de buurt?

Klingmakersdonk 483 heeft 57 m² woonoppervlakte. In Matendonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klingmakersdonk 483 en wat betekent dat?

Klingmakersdonk 483 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-10-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.29 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Matendonk?

De wijk Matendonk in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matendonk?

Vanuit Klingmakersdonk 483 in Matendonk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Matendonk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Klingmakersdonk 483: ziekenhuis op 6.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2 km.