Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Bakershoeve 112 Apeldoorn

Bakershoeve 112, 7326 DM Apeldoorn

137 m² Bouwjaar 2014 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Bakershoeve 112 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 243 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
243 m²
Inhoud
551 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bakershoeve 112

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bakershoeve 112

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4635 Inwoners
1935 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde Matenhoeve
73% Koopwoningen
3.795 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bakershoeve 112

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Bakershoeve 112

Wat is de geschatte woningwaarde van Bakershoeve 112?

De prijsindicatie voor Bakershoeve 112 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Matenhoeve is €321.000. Dat komt neer op circa €2.343 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bakershoeve 112 zich tot de wijk Matenhoeve?

Bakershoeve 112 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 137 m² in de wijk Matenhoeve. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.795 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bakershoeve 112?

Bakershoeve 112 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Matenhoeve, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bakershoeve 112 vergeleken met de buurt?

Bakershoeve 112 heeft 137 m² woonoppervlakte en 551 m³ inhoud. Het perceel is 243 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Matenhoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bakershoeve 112 en wat betekent dat?

Bakershoeve 112 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bakershoeve 112?

Bakershoeve 112 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Matenhoeve?

De wijk Matenhoeve in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matenhoeve?

Vanuit Bakershoeve 112 in Matenhoeve bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.