Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1986
- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 310 m²
- Inhoud
- 565 m³
- Kamers
- 5
Notarishoeve 5 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 310 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Notarishoeve 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
1 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
5.8 kmDe prijsindicatie voor Notarishoeve 5 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Matenhoeve is €321.000. Dat komt neer op circa €2.154 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNotarishoeve 5 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Matenhoeve. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.795 inwoners per km².
Notarishoeve 5 is een woonhuis in Matenhoeve, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Notarishoeve 5 heeft 149 m² woonoppervlakte en 565 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Matenhoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Notarishoeve 5 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Notarishoeve 5 heeft 5 kamers.
De wijk Matenhoeve in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Notarishoeve 5 in Matenhoeve bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Notarishoeve 5: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.7 km.