Hoekwoning Twijndersdonk 101 Apeldoorn

Twijndersdonk 101, 7326 BN Apeldoorn

145 m² Bouwjaar 1974 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Twijndersdonk 101 is een hoekwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 324 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
324 m²
Inhoud
392 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Twijndersdonk 101

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Twijndersdonk 101

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

5080 Inwoners
2240 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2244 Woningvoorraad
€287.000 Gem. woningwaarde Matendonk
58% Koopwoningen
5.635 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Twijndersdonk 101

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Twijndersdonk 101

Wat is de geschatte woningwaarde van Twijndersdonk 101?

De prijsindicatie voor Twijndersdonk 101 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Matendonk is €287.000. Dat komt neer op circa €1.979 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Twijndersdonk 101 zich tot de wijk Matendonk?

Twijndersdonk 101 is een hoekwoning van 145 m² in de wijk Matendonk. De buurt telt 2.244 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.635 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Twijndersdonk 101?

Twijndersdonk 101 is een hoekwoning in Matendonk, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Twijndersdonk 101 vergeleken met de buurt?

Twijndersdonk 101 heeft 145 m² woonoppervlakte en 392 m³ inhoud. Het perceel is 324 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Matendonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Twijndersdonk 101 en wat betekent dat?

Twijndersdonk 101 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Twijndersdonk 101?

Twijndersdonk 101 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Matendonk?

De wijk Matendonk in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matendonk?

Vanuit Twijndersdonk 101 in Matendonk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.