Eengezinswoning, tussenwoning Rademakersdonk 720 Apeldoorn

Rademakersdonk 720, 7326 BM Apeldoorn

133 m² Bouwjaar 1974 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Rademakersdonk 720 is een eengezinswoning, tussenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 165 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rademakersdonk 720

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rademakersdonk 720

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.17 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Algemene Woning Keur

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

5080 Inwoners
2240 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2244 Woningvoorraad
€287.000 Gem. woningwaarde Matendonk
58% Koopwoningen
5.635 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rademakersdonk 720

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Rademakersdonk 720

Wat is de geschatte woningwaarde van Rademakersdonk 720?

De prijsindicatie voor Rademakersdonk 720 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Matendonk is €287.000. Dat komt neer op circa €2.158 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rademakersdonk 720 zich tot de wijk Matendonk?

Rademakersdonk 720 is een eengezinswoning, tussenwoning van 133 m² in de wijk Matendonk. De buurt telt 2.244 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.635 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rademakersdonk 720?

Rademakersdonk 720 is een eengezinswoning, tussenwoning in Matendonk, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rademakersdonk 720 vergeleken met de buurt?

Rademakersdonk 720 heeft 133 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Matendonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rademakersdonk 720 en wat betekent dat?

Rademakersdonk 720 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rademakersdonk 720?

Rademakersdonk 720 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Matendonk?

De wijk Matendonk in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matendonk?

Vanuit Rademakersdonk 720 in Matendonk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.