Streetview Tichelaarsdonk 241 Apeldoorn

Tichelaarsdonk 241, 7326 BB Apeldoorn

132 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Tichelaarsdonk 241 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 150 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tichelaarsdonk 241

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tichelaarsdonk 241

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

5080 Inwoners
2240 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2244 Woningvoorraad
€287.000 Gem. woningwaarde Matendonk
58% Koopwoningen
5.635 Inwoners per km²

Locatie van Tichelaarsdonk 241

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Tichelaarsdonk 241

Wat is de geschatte woningwaarde van Tichelaarsdonk 241?

De prijsindicatie voor Tichelaarsdonk 241 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Matendonk is €287.000. Dat komt neer op circa €2.174 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tichelaarsdonk 241 zich tot de wijk Matendonk?

Tichelaarsdonk 241 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Matendonk. De buurt telt 2.244 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.635 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tichelaarsdonk 241?

Tichelaarsdonk 241 is een woonhuis in Matendonk, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tichelaarsdonk 241 vergeleken met de buurt?

Tichelaarsdonk 241 heeft 132 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Matendonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tichelaarsdonk 241 en wat betekent dat?

Tichelaarsdonk 241 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-05-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tichelaarsdonk 241?

Tichelaarsdonk 241 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Matendonk?

De wijk Matendonk in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matendonk?

Vanuit Tichelaarsdonk 241 in Matendonk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.