Vrijstaande woning Deventerstraat 554 Apeldoorn

Deventerstraat 554, 7325 XZ Apeldoorn

180 m² Bouwjaar 2009 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Deventerstraat 554 is een vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 574 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
574 m²
Inhoud
608 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€680.000 tot €780.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_busy_road, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Deventerstraat 554

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deventerstraat 554

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
113.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
33.9%
CO₂-emissie
18.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

80 Inwoners
25 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
24 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Bedrijvenpark Oost
71% Koopwoningen
399 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Deventerstraat 554

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Deventerstraat 554

Wat is de geschatte woningwaarde van Deventerstraat 554?

De prijsindicatie voor Deventerstraat 554 ligt rond €680.000 tot €780.000. De gemiddelde woningwaarde in Bedrijvenpark Oost is €474.000. Dat komt neer op circa €2.633 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deventerstraat 554 zich tot de wijk Bedrijvenpark Oost?

Deventerstraat 554 is een vrijstaande woning van 180 m² in de wijk Bedrijvenpark Oost. De buurt telt 24 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 399 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deventerstraat 554?

Deventerstraat 554 is een vrijstaande woning in Bedrijvenpark Oost, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Deventerstraat 554 vergeleken met de buurt?

Deventerstraat 554 heeft 180 m² woonoppervlakte en 608 m³ inhoud. Het perceel is 574 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Bedrijvenpark Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Deventerstraat 554 en wat betekent dat?

Deventerstraat 554 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-09-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Deventerstraat 554?

Deventerstraat 554 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijvenpark Oost?

De wijk Bedrijvenpark Oost in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijvenpark Oost?

Vanuit Deventerstraat 554 in Bedrijvenpark Oost bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1 km.