Streetview Deventerstraat 420 Apeldoorn

Deventerstraat 420, 7325 XV Apeldoorn

210 m² Bouwjaar 2017 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Deventerstraat 420 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 1531 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
1531 m²
Inhoud
796 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Deventerstraat 420

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deventerstraat 420

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
96.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
101.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
30.9%
CO₂-emissie
18.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4930 Inwoners
2030 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1970 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde Osseveld-Oost
74% Koopwoningen
6.015 Inwoners per km²

Locatie van Deventerstraat 420

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Deventerstraat 420

Wat is de geschatte woningwaarde van Deventerstraat 420?

De gemiddelde woningwaarde in Osseveld-Oost is €392.000. Dat komt neer op circa €1.867 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deventerstraat 420 zich tot de wijk Osseveld-Oost?

Deventerstraat 420 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Osseveld-Oost. De buurt telt 1.970 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.015 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deventerstraat 420?

Deventerstraat 420 is een woonhuis in Osseveld-Oost, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Deventerstraat 420 vergeleken met de buurt?

Deventerstraat 420 heeft 210 m² woonoppervlakte en 796 m³ inhoud. Het perceel is 1531 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Osseveld-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Deventerstraat 420 en wat betekent dat?

Deventerstraat 420 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-07-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Deventerstraat 420?

Deventerstraat 420 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Osseveld-Oost?

De wijk Osseveld-Oost in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osseveld-Oost?

Vanuit Deventerstraat 420 in Osseveld-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.