Streetview Het Woldhuis 2 A Apeldoorn

Het Woldhuis 2 A, 7325 WN Apeldoorn

449 m² Bouwjaar 2012

Het Woldhuis 2 A is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 449 m² en een perceel van 430 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €570.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
449 m²
Perceeloppervlakte
430 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Het Woldhuis 2 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

255 Inwoners
100 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
98 Woningvoorraad
€570.000 Gem. woningwaarde Wolthuis
79% Koopwoningen
39 Inwoners per km²

Locatie van Het Woldhuis 2 A

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Het Woldhuis 2 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Het Woldhuis 2 A?

De gemiddelde woningwaarde in Wolthuis is €570.000. Dat komt neer op circa €1.269 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Het Woldhuis 2 A zich tot de wijk Wolthuis?

Het Woldhuis 2 A is een woonhuis van 449 m² in de wijk Wolthuis. De buurt telt 98 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 39 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Het Woldhuis 2 A?

Het Woldhuis 2 A is een woonhuis in Wolthuis, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Het Woldhuis 2 A vergeleken met de buurt?

Het Woldhuis 2 A heeft 449 m² woonoppervlakte. Het perceel is 430 m². In Wolthuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €570.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Wolthuis?

De wijk Wolthuis in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €570.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wolthuis?

Vanuit Het Woldhuis 2 A in Wolthuis bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wolthuis?

Zorg en onderwijs in de buurt van Het Woldhuis 2 A: ziekenhuis op 7.9 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 4.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Wolthuis?

Recreatie nabij Wolthuis: restaurant (2.3 km), cafe (3.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Het Woldhuis 2 A?

Een woningrapport voor Het Woldhuis 2 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Wolthuis. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2012, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.