Streetview Woudhuizerweg 71 Apeldoorn

Woudhuizerweg 71, 7325 WL Apeldoorn

341 m² Bouwjaar 1926 Label G

Woudhuizerweg 71 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 341 m² en een perceel van 1530 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €570.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
341 m²
Perceeloppervlakte
1530 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Woudhuizerweg 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Woudhuizerweg 71

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
2.95
CO₂-emissie
15243.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

255 Inwoners
100 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
98 Woningvoorraad
€570.000 Gem. woningwaarde Wolthuis
79% Koopwoningen
39 Inwoners per km²

Locatie van Woudhuizerweg 71

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Woudhuizerweg 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Woudhuizerweg 71?

De gemiddelde woningwaarde in Wolthuis is €570.000. Dat komt neer op circa €1.672 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Woudhuizerweg 71 zich tot de wijk Wolthuis?

Woudhuizerweg 71 is een woonhuis van 341 m² in de wijk Wolthuis. De buurt telt 98 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 39 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Woudhuizerweg 71?

Woudhuizerweg 71 is een woonhuis in Wolthuis, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Woudhuizerweg 71 vergeleken met de buurt?

Woudhuizerweg 71 heeft 341 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1530 m². In Wolthuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €570.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Woudhuizerweg 71 en wat betekent dat?

Woudhuizerweg 71 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-09-23. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 15243.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Wolthuis?

De wijk Wolthuis in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €570.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wolthuis?

Vanuit Woudhuizerweg 71 in Wolthuis bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wolthuis?