Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 255 m²
Schuylenhof 47 A is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schuylenhof 47 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
6.2 kmRestaurant
1 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
4.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Woudhuis is €398.000. Dat komt neer op circa €1.561 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchuylenhof 47 A is een woonhuis van 255 m² in de wijk Woudhuis. De buurt telt 2.443 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.556 inwoners per km².
Schuylenhof 47 A is een woonhuis in Woudhuis, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Schuylenhof 47 A heeft 255 m² woonoppervlakte. In Woudhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Woudhuis in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Schuylenhof 47 A in Woudhuis bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schuylenhof 47 A: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3 km.
Recreatie nabij Woudhuis: restaurant (1 km), cafe (1.9 km).
Een woningrapport voor Schuylenhof 47 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Woudhuis. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.