Streetview Zuiderhoogte 16 Apeldoorn

Zuiderhoogte 16, 7325 SC Apeldoorn

224 m² Bouwjaar 2011 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Zuiderhoogte 16 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m², een perceel van 829 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
224 m²
Perceeloppervlakte
829 m²
Inhoud
930 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zuiderhoogte 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuiderhoogte 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
105.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18%
CO₂-emissie
18.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

5960 Inwoners
2405 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2443 Woningvoorraad
€398.000 Gem. woningwaarde Woudhuis
69% Koopwoningen
4.556 Inwoners per km²

Locatie van Zuiderhoogte 16

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Zuiderhoogte 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuiderhoogte 16?

De gemiddelde woningwaarde in Woudhuis is €398.000. Dat komt neer op circa €1.777 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuiderhoogte 16 zich tot de wijk Woudhuis?

Zuiderhoogte 16 is een woonhuis van 224 m² in de wijk Woudhuis. De buurt telt 2.443 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.556 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuiderhoogte 16?

Zuiderhoogte 16 is een woonhuis in Woudhuis, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zuiderhoogte 16 vergeleken met de buurt?

Zuiderhoogte 16 heeft 224 m² woonoppervlakte en 930 m³ inhoud. Het perceel is 829 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Woudhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuiderhoogte 16 en wat betekent dat?

Zuiderhoogte 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-05-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuiderhoogte 16?

Zuiderhoogte 16 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Woudhuis?

De wijk Woudhuis in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woudhuis?

Vanuit Zuiderhoogte 16 in Woudhuis bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1 km.