Streetview Houttuinen-Zuid 21 Apeldoorn

Houttuinen-Zuid 21, 7325 RJ Apeldoorn

340 m² Bouwjaar 1998 9 kamers 8 slaapkamers Label A

Houttuinen-Zuid 21 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 340 m², een perceel van 601 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
340 m²
Perceeloppervlakte
601 m²
Inhoud
840 m³
Kamers
9
Slaapkamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Houttuinen-Zuid 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Houttuinen-Zuid 21

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

5960 Inwoners
2405 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2443 Woningvoorraad
€398.000 Gem. woningwaarde Woudhuis
69% Koopwoningen
4.556 Inwoners per km²

Locatie van Houttuinen-Zuid 21

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Houttuinen-Zuid 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Houttuinen-Zuid 21?

De gemiddelde woningwaarde in Woudhuis is €398.000. Dat komt neer op circa €1.171 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Houttuinen-Zuid 21 zich tot de wijk Woudhuis?

Houttuinen-Zuid 21 is een woonhuis van 340 m² in de wijk Woudhuis. De buurt telt 2.443 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.556 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Houttuinen-Zuid 21?

Houttuinen-Zuid 21 is een woonhuis in Woudhuis, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Houttuinen-Zuid 21 vergeleken met de buurt?

Houttuinen-Zuid 21 heeft 340 m² woonoppervlakte en 840 m³ inhoud. Het perceel is 601 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Woudhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Houttuinen-Zuid 21 en wat betekent dat?

Houttuinen-Zuid 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Houttuinen-Zuid 21?

Houttuinen-Zuid 21 heeft 9 kamers waarvan 8 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Woudhuis?

De wijk Woudhuis in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woudhuis?

Vanuit Houttuinen-Zuid 21 in Woudhuis bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1 km.