Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 475 m²
- Inhoud
- 935 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Houttuinen-Noord 55 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m², een perceel van 475 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Houttuinen-Noord 55
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
6.2 kmRestaurant
1 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
4.3 kmDe prijsindicatie voor Houttuinen-Noord 55 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Woudhuis is €398.000. Dat komt neer op circa €1.904 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHouttuinen-Noord 55 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Woudhuis. De buurt telt 2.443 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.556 inwoners per km².
Houttuinen-Noord 55 is een woonhuis in Woudhuis, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Houttuinen-Noord 55 heeft 209 m² woonoppervlakte en 935 m³ inhoud. Het perceel is 475 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Woudhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Houttuinen-Noord 55 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-05-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Houttuinen-Noord 55 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Woudhuis in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Houttuinen-Noord 55 in Woudhuis bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Houttuinen-Noord 55: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3 km.