Eengezinswoning, tussenwoning Het Schip 156 Apeldoorn

Het Schip 156, 7325 NP Apeldoorn

113 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Het Schip 156 is een eengezinswoning, tussenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 146 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
372 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Het Schip 156

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Het Schip 156

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
124.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.4%
CO₂-emissie
21.05 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

5960 Inwoners
2405 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2443 Woningvoorraad
€398.000 Gem. woningwaarde Woudhuis
69% Koopwoningen
4.556 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Het Schip 156

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Het Schip 156

Wat is de geschatte woningwaarde van Het Schip 156?

De prijsindicatie voor Het Schip 156 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Woudhuis is €398.000. Dat komt neer op circa €3.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Het Schip 156 zich tot de wijk Woudhuis?

Het Schip 156 is een eengezinswoning, tussenwoning van 113 m² in de wijk Woudhuis. De buurt telt 2.443 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.556 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Het Schip 156?

Het Schip 156 is een eengezinswoning, tussenwoning in Woudhuis, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Het Schip 156 vergeleken met de buurt?

Het Schip 156 heeft 113 m² woonoppervlakte en 372 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Woudhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Het Schip 156 en wat betekent dat?

Het Schip 156 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Het Schip 156?

Het Schip 156 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Woudhuis?

De wijk Woudhuis in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woudhuis?

Vanuit Het Schip 156 in Woudhuis bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1 km.