Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 71 m²
De Meerpaal 21 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Meerpaal 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
6.2 kmRestaurant
1 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
4.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Woudhuis is €398.000. Dat komt neer op circa €5.606 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Meerpaal 21 is een woonhuis van 71 m² in de wijk Woudhuis. De buurt telt 2.443 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.556 inwoners per km².
De Meerpaal 21 is een woonhuis in Woudhuis, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
De Meerpaal 21 heeft 71 m² woonoppervlakte. In Woudhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Meerpaal 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2473.71 kg/jaar.
De wijk Woudhuis in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit De Meerpaal 21 in Woudhuis bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Meerpaal 21: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3 km.
Recreatie nabij Woudhuis: restaurant (1 km), cafe (1.9 km).