Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 213 m²
- Perceeloppervlakte
- 236 m²
Balustrade 31 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m² en een perceel van 236 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Balustrade 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
4.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Osseveld-Oost is €392.000. Dat komt neer op circa €1.840 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBalustrade 31 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Osseveld-Oost. De buurt telt 1.970 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.015 inwoners per km².
Balustrade 31 is een woonhuis in Osseveld-Oost, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Balustrade 31 heeft 213 m² woonoppervlakte. Het perceel is 236 m². In Osseveld-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Balustrade 31 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Osseveld-Oost in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Balustrade 31 in Osseveld-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Balustrade 31: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Osseveld-Oost: restaurant (0.9 km), cafe (1.9 km).