Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Perceeloppervlakte
- 308 m²
- Inhoud
- 593 m³
- Kamers
- 6
Zonnewende 298 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 308 m² en 6 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zonnewende 298
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
4.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Osseveld-Oost is €392.000. Dat komt neer op circa €2.202 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZonnewende 298 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Osseveld-Oost. De buurt telt 1.970 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.015 inwoners per km².
Zonnewende 298 is een woonhuis in Osseveld-Oost, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Zonnewende 298 heeft 178 m² woonoppervlakte en 593 m³ inhoud. Het perceel is 308 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Osseveld-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zonnewende 298 heeft 6 kamers.
De wijk Osseveld-Oost in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Zonnewende 298 in Osseveld-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zonnewende 298: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Osseveld-Oost: restaurant (0.9 km), cafe (1.9 km).
Een woningrapport voor Zonnewende 298 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Osseveld-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2016, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.