Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 218 m²
Achisomoglaan 21 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €507.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Achisomoglaan 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
4.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Groot Zonnehoeve is €507.000. Dat komt neer op circa €2.326 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAchisomoglaan 21 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Groot Zonnehoeve. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.800 inwoners per km².
Achisomoglaan 21 is een woonhuis in Groot Zonnehoeve, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Achisomoglaan 21 heeft 218 m² woonoppervlakte. In Groot Zonnehoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €507.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Groot Zonnehoeve in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €507.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Achisomoglaan 21 in Groot Zonnehoeve bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Achisomoglaan 21: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Groot Zonnehoeve: restaurant (1.4 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Achisomoglaan 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Groot Zonnehoeve. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2004, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.