Vrijstaande woning Veenhuizerweg 235 Apeldoorn

Veenhuizerweg 235, 7325 AM Apeldoorn

130 m² Bouwjaar 1997 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Veenhuizerweg 235 is een vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 804 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
804 m²
Inhoud
493 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€650.000 tot €750.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Veenhuizerweg 235

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veenhuizerweg 235

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
207.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4930 Inwoners
2030 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1970 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde Osseveld-Oost
74% Koopwoningen
6.015 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veenhuizerweg 235

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Veenhuizerweg 235

Wat is de geschatte woningwaarde van Veenhuizerweg 235?

De prijsindicatie voor Veenhuizerweg 235 ligt rond €650.000 tot €750.000. De gemiddelde woningwaarde in Osseveld-Oost is €392.000. Dat komt neer op circa €3.015 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veenhuizerweg 235 zich tot de wijk Osseveld-Oost?

Veenhuizerweg 235 is een vrijstaande woning van 130 m² in de wijk Osseveld-Oost. De buurt telt 1.970 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.015 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veenhuizerweg 235?

Veenhuizerweg 235 is een vrijstaande woning in Osseveld-Oost, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Veenhuizerweg 235 vergeleken met de buurt?

Veenhuizerweg 235 heeft 130 m² woonoppervlakte en 493 m³ inhoud. Het perceel is 804 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Osseveld-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veenhuizerweg 235 en wat betekent dat?

Veenhuizerweg 235 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veenhuizerweg 235?

Veenhuizerweg 235 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Osseveld-Oost?

De wijk Osseveld-Oost in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osseveld-Oost?

Vanuit Veenhuizerweg 235 in Osseveld-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.