Streetview Lupineweg 17 Apeldoorn

Lupineweg 17, 7325 AG Apeldoorn

144 m² Bouwjaar 1910 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Lupineweg 17 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 1327 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
1327 m²
Inhoud
515 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Lupineweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lupineweg 17

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

5960 Inwoners
2405 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2443 Woningvoorraad
€398.000 Gem. woningwaarde Woudhuis
69% Koopwoningen
4.556 Inwoners per km²

Locatie van Lupineweg 17

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Lupineweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Lupineweg 17?

De prijsindicatie voor Lupineweg 17 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Woudhuis is €398.000. Dat komt neer op circa €2.764 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lupineweg 17 zich tot de wijk Woudhuis?

Lupineweg 17 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Woudhuis. De buurt telt 2.443 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.556 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lupineweg 17?

Lupineweg 17 is een woonhuis in Woudhuis, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lupineweg 17 vergeleken met de buurt?

Lupineweg 17 heeft 144 m² woonoppervlakte en 515 m³ inhoud. Het perceel is 1327 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Woudhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lupineweg 17 en wat betekent dat?

Lupineweg 17 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-12-27. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lupineweg 17?

Lupineweg 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Woudhuis?

De wijk Woudhuis in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 5.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woudhuis?

Vanuit Lupineweg 17 in Woudhuis bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1 km.