Vrijstaande woning Zonnehoeve 6 Apeldoorn

Zonnehoeve 6, 7325 AB Apeldoorn

182 m² Bouwjaar 2019 7 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Zonnehoeve 6 is een vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 557 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €507.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
557 m²
Inhoud
809 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.110.000 tot €1.360.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
overlooking_park, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zonnehoeve 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zonnehoeve 6

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
112.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
6.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
95.1%
CO₂-emissie
1.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2110 Inwoners
535 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
670 Woningvoorraad
€507.000 Gem. woningwaarde Groot Zonnehoeve
63% Koopwoningen
1.800 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zonnehoeve 6

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Zonnehoeve 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Zonnehoeve 6?

De prijsindicatie voor Zonnehoeve 6 ligt rond €1.110.000 tot €1.360.000. De gemiddelde woningwaarde in Groot Zonnehoeve is €507.000. Dat komt neer op circa €2.786 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zonnehoeve 6 zich tot de wijk Groot Zonnehoeve?

Zonnehoeve 6 is een vrijstaande woning van 182 m² in de wijk Groot Zonnehoeve. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.800 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zonnehoeve 6?

Zonnehoeve 6 is een vrijstaande woning in Groot Zonnehoeve, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zonnehoeve 6 vergeleken met de buurt?

Zonnehoeve 6 heeft 182 m² woonoppervlakte en 809 m³ inhoud. Het perceel is 557 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Groot Zonnehoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €507.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zonnehoeve 6 en wat betekent dat?

Zonnehoeve 6 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-04-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zonnehoeve 6?

Zonnehoeve 6 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Groot Zonnehoeve?

De wijk Groot Zonnehoeve in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €507.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groot Zonnehoeve?

Vanuit Zonnehoeve 6 in Groot Zonnehoeve bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.