Streetview Satijnzwam 35 Apeldoorn

Satijnzwam 35, 7324 CT Apeldoorn

168 m² Bouwjaar 2011 5 kamers 3 slaapkamers Label A+

Satijnzwam 35 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
168 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Satijnzwam 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Satijnzwam 35

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
80.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
66.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
19.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

6385 Inwoners
2165 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
2164 Woningvoorraad
€487.000 Gem. woningwaarde Zuidbroek - Mozaïek & Rooster
65% Koopwoningen
4.858 Inwoners per km²

Locatie van Satijnzwam 35

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Satijnzwam 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Satijnzwam 35?

De gemiddelde woningwaarde in Zuidbroek - Mozaïek & Rooster is €487.000. Dat komt neer op circa €2.899 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Satijnzwam 35 zich tot de wijk Zuidbroek - Mozaïek & Rooster?

Satijnzwam 35 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Zuidbroek - Mozaïek & Rooster. De buurt telt 2.164 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.858 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Satijnzwam 35?

Satijnzwam 35 is een woonhuis in Zuidbroek - Mozaïek & Rooster, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Satijnzwam 35 vergeleken met de buurt?

Satijnzwam 35 heeft 168 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Zuidbroek - Mozaïek & Rooster ligt de gemiddelde woningwaarde op €487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Satijnzwam 35 en wat betekent dat?

Satijnzwam 35 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-04-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Satijnzwam 35?

Satijnzwam 35 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuidbroek - Mozaïek & Rooster?

De wijk Zuidbroek - Mozaïek & Rooster in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 6.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €487.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidbroek - Mozaïek & Rooster?

Vanuit Satijnzwam 35 in Zuidbroek - Mozaïek & Rooster bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.