Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 985 m²
- Perceeloppervlakte
- 1859 m²
Laan van de Ram 50 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 985 m² en een perceel van 1859 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laan van de Ram 50
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
4.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord is €369.000. Dat komt neer op circa €375 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaan van de Ram 50 is een woonhuis van 985 m² in de wijk Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord. De buurt telt 132 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 271 inwoners per km².
Laan van de Ram 50 is een woonhuis in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Laan van de Ram 50 heeft 985 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1859 m². In Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laan van de Ram 50 heeft energielabel A++. Geldig tot 2031-11-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.7 kg/jaar.
De wijk Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.
Vanuit Laan van de Ram 50 in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Laan van de Ram 50: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1.9 km.