Streetview Laan van de Maagd 35 Apeldoorn

Laan van de Maagd 35, 7324 BR Apeldoorn

2576 m² Bouwjaar 2012

Laan van de Maagd 35 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 2576 m² en een perceel van 4739 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
2576 m²
Perceeloppervlakte
4739 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Laan van de Maagd 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

560 Inwoners
405 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
132 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord
27% Koopwoningen
271 Inwoners per km²

Locatie van Laan van de Maagd 35

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Laan van de Maagd 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van de Maagd 35?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord is €369.000. Dat komt neer op circa €143 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van de Maagd 35 zich tot de wijk Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

Laan van de Maagd 35 is een woonhuis van 2576 m² in de wijk Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord. De buurt telt 132 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 271 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van de Maagd 35?

Laan van de Maagd 35 is een woonhuis in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Laan van de Maagd 35 vergeleken met de buurt?

Laan van de Maagd 35 heeft 2576 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4739 m². In Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

De wijk Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

Vanuit Laan van de Maagd 35 in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Laan van de Maagd 35: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?