Streetview Tweelingenlaan 75 Apeldoorn

Tweelingenlaan 75, 7324 BK Apeldoorn

656 m² Bouwjaar 2004

Tweelingenlaan 75 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 656 m² en een perceel van 2190 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
656 m²
Perceeloppervlakte
2190 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Tweelingenlaan 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

560 Inwoners
405 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
132 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord
27% Koopwoningen
271 Inwoners per km²

Locatie van Tweelingenlaan 75

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Tweelingenlaan 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweelingenlaan 75?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord is €369.000. Dat komt neer op circa €562 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweelingenlaan 75 zich tot de wijk Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

Tweelingenlaan 75 is een woonhuis van 656 m² in de wijk Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord. De buurt telt 132 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 271 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweelingenlaan 75?

Tweelingenlaan 75 is een woonhuis in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tweelingenlaan 75 vergeleken met de buurt?

Tweelingenlaan 75 heeft 656 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2190 m². In Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

De wijk Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

Vanuit Tweelingenlaan 75 in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tweelingenlaan 75: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?