Streetview Wolvenbos 12 Apeldoorn

Wolvenbos 12, 7323 RZ Apeldoorn

181 m² Bouwjaar 2010 Label A

Wolvenbos 12 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m² en een perceel van 1890 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
1890 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wolvenbos 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wolvenbos 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.56
CO₂-emissie
2857.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

560 Inwoners
405 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
132 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord
27% Koopwoningen
271 Inwoners per km²

Locatie van Wolvenbos 12

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Wolvenbos 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Wolvenbos 12?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord is €369.000. Dat komt neer op circa €2.039 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wolvenbos 12 zich tot de wijk Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

Wolvenbos 12 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord. De buurt telt 132 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 271 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wolvenbos 12?

Wolvenbos 12 is een woonhuis in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wolvenbos 12 vergeleken met de buurt?

Wolvenbos 12 heeft 181 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1890 m². In Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wolvenbos 12 en wat betekent dat?

Wolvenbos 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2857.07 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

De wijk Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

Vanuit Wolvenbos 12 in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.