Streetview Wolvenbos 15 Apeldoorn

Wolvenbos 15, 7323 RX Apeldoorn

258 m² Bouwjaar 2018

Wolvenbos 15 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
258 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wolvenbos 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

560 Inwoners
405 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
132 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord
27% Koopwoningen
271 Inwoners per km²

Locatie van Wolvenbos 15

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Wolvenbos 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Wolvenbos 15?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord is €369.000. Dat komt neer op circa €1.430 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wolvenbos 15 zich tot de wijk Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

Wolvenbos 15 is een woonhuis van 258 m² in de wijk Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord. De buurt telt 132 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 271 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wolvenbos 15?

Wolvenbos 15 is een woonhuis in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wolvenbos 15 vergeleken met de buurt?

Wolvenbos 15 heeft 258 m² woonoppervlakte. In Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

De wijk Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

Vanuit Wolvenbos 15 in Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wolvenbos 15: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord?

Recreatie nabij Bedrijvenpark Apeldoorn-Noord: restaurant (1.6 km), cafe (2.3 km).