woonhuis Terwoldseweg 120 Apeldoorn

Terwoldseweg 120, 7323 RB Apeldoorn

98 m² Bouwjaar 2015 8 kamers 5 slaapkamers Label A

Terwoldseweg 120 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 117 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
117 m²
Inhoud
953 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2024

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Terwoldseweg 120

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Terwoldseweg 120

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

685 Inwoners
200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
218 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Zuidbroek - De Wellen
49% Koopwoningen
637 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Terwoldseweg 120

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Terwoldseweg 120

Wat is de geschatte woningwaarde van Terwoldseweg 120?

De prijsindicatie voor Terwoldseweg 120 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidbroek - De Wellen is €518.000. Dat komt neer op circa €5.286 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Terwoldseweg 120 zich tot de wijk Zuidbroek - De Wellen?

Terwoldseweg 120 is een woonhuis van 98 m² in de wijk Zuidbroek - De Wellen. De buurt telt 218 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 637 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Terwoldseweg 120?

Terwoldseweg 120 is een woonhuis in Zuidbroek - De Wellen, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Terwoldseweg 120 vergeleken met de buurt?

Terwoldseweg 120 heeft 98 m² woonoppervlakte en 953 m³ inhoud. Het perceel is 117 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 12 m² per kamer. In Zuidbroek - De Wellen ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Terwoldseweg 120 en wat betekent dat?

Terwoldseweg 120 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-12-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Terwoldseweg 120?

Terwoldseweg 120 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuidbroek - De Wellen?

De wijk Zuidbroek - De Wellen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidbroek - De Wellen?

Vanuit Terwoldseweg 120 in Zuidbroek - De Wellen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.